Dvojdílné plavky

Sháníte dámské dvojdílné plavky? Výběr asi nebude jednoduchý, jelikož je druhů opravdu hodně. Hledat můžete podle barev a vzoru, dle značky, nebo dle střihu. Vše si můžete vyfiltrovat díky tlačítku Typ v již vybrané sekci Plavky dvoudílné. Nezapomeňte se přeměřit, abyste správně zadala svou aktuální velikost horního a dolního dílu a plavky Vám dobře padly.  Nyní se můžete seznámit se základními druhy dle střihu.

  1. Plavky bikiny s trojúhelníčkovou podprsenkou a s vykrojenými bokovými kalhotkami. Podprsenka se ve většině případů zavazuje na zádech, na šíji a kalhotky se mohou zavazovat na bocích. Plavky mívají vyjímatelné vycpávky.  Výhodou bývá jejich nižší cena. V nabídce Prádlo Elegant se můžete spolehnout na značky Donna, Sensis a Winner.

 

2. Elegantní dvoudílné plavky jsou plavky nesportovního střihu, ve výrazných barvách a zajímavých vzorech. Většinou skrývají vymodelované košíčky s vycpávkami, kostice a bývají na zapínání na zádech. Novinkou jsou plavky tzv. bandeau, které můžete nosit i bez ramínek. S krásnou nabídkou přišla značka Lorin, Primo, Winner a další.

 

Pokud toužíte po výjimečných a originálních plavkách, nebudete zklamaní. Jako tip uvádíme: Ramona, Adelle a dvojdílné monokiny Valentina. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Sportovní dvojdílné plavky se sportovní podprsenkou a s kalhotkami typu šortky. Svým střihem lépe vyhovují všem sportovním aktivitám. Jsou vyrobeny z mimořádně kvalitní plavkoviny rezistentní vůči dlouhodobému působení chlóru. Působivou kolekci naleznete pod značkou Lorin.

Využít také můžete výhodný výprodej plavek.