Tankiny

Tankiny jsou žhavým módním hitem. Jestliže toužíte nebýt šedou myškou, ale být toto léto in, určitě si jedny pořiďte. Vybrat si můžete také podle střihu v zádové části.

  • Tankiny Tiffany Gabbiano z kolekce 2017 (zavazování na zádech)

Tankiny jsou dvoudílné plavky, a přece na první pohled vypadají jako jednodílné a jsou jim podobné tím, že zakrývají oblast bříška. Jedná se o sofistikovaný kousek oblečení: plavkový top (na výběr v různé délce) s kalhotkami. Kalhotky mohou být také s topem spojené na pohled neviditelnou jemnou podšívkou.

  • Tankiny Lorin spojené z vnitřní strany elastickým tylem (zapínání na zádech)

 

Tyto dámské plavky jsou vyhledávané spíše plnoštíhlými ženami, jelikož dokáží skvěle zamaskovat větší bříško. Jsou vhodné také pro ženy s plnějším poprsím. Nadměrné tankiny jsou v našem e-shopu Prádlo Elegant k dostání až do velikosti 5XL. Navíc se můžete spolehnout, že jsou ihned k dispozici a budou Vám rychle doručeny. Výběr je opravdu pestrý.

  • Tankiny značky Lorin a Winner (zádová část jako u klasického topu)

Tankiny jsou skvělou volbou také pro budoucí maminky. Těhotenské tankiny se lépe přizpůsobí rostoucímu bříšku než jednodílné plavky a bříško bude chráněno před škodlivými slunečními paprsky. Pohodlnou variantou budou pro Vás také plavkové šaty.